BİZDEN HABERLER
NEWKALE'DE AŞURE BİRLİKTELİĞİ
Ne mutlu bize. Utkum inşaat olarak bizden evlerini alan Newkale Sitesi sakinlerinin Aşure birlikteligini yaşadık. Müteahhit firma, daire sahipleri, firma taşeronları , kiracılar ve yöneticiler buluştuk. Site olarak tanışma amaçlı yapılan Aşure ikramının geleneksel olmasına karar verdik. Kazan kazan Aşure pisiren newkale sitesinin degerli sakinlerine ve hanımefendi kardeşlerimize çok teşekkür ederiz. AŞURE BİRLİKTELİKTİR.

FORMA SPONSORU OLDUK
UTKUM İNŞAAT olarak Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımına forma sponsoru olduk.

GÜZEL SANATLAR LİSESİ'NDEN ZİYARET
Kırıkkale Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Sayın Hacı Mehmet Yazıcı, Müdür Yardımcısı Sayın Rıza Ercan ve Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Mustafa Zengin’e anlamlı hediye tablolarından dolayı teşekkür ederiz.
 

OKULLARA BOYA DAĞITIMI
Utkum İnşaat ve Yahşihan Belediyesi işbirligi ile ilçede bulunan okullara 180 kova boya dagıtıldı. Utkum İnşaat satış ofisinde yapılan devir teslim törenine Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Utkum İnşaat'tan Hüseyin İbiş ve Ercihan Çakmak, belediye meclis üyeleri ile okul müdürleri katıldı.
 

İLK TAPU İLK MÜŞTERİYE
Utkum insaat olarak 220 konutluk projemizin tapuları verilmeye başlandı. İlk tapuyu ilk müşterimiz olan Gazi Koleji Müdürü Sayın Mehmet AL'a verdik. Hayırlı olsun. Tapular Haziran sonuna kadar hak sahiplerine teslim edilecek. Sitemiz çevre düzenlemesi, sosyal tesisler ve dairelerimizin tamamı 4 ay sonra teslim edilecektir.


GENÇLERLE BEREKET SOFRASI
Utkum İnşaat olarak Yahşihan'da Kırıkkale üniversitesinde egitim gören öğrencilerle iftar sofrasında bulustuk. Yahsihan Belediye Başkanı Sayın Ahmet Sungur öncülüğündeki iftarimizda 4 günde 3.000 kişiye iftar hizmeti verecegiz.

ÖĞRENCİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN
UTKUM İNŞAAT olarak inşaatlarımızin bulundugu bölgemizdeki okullardan Tüpraş Ortaokuluna firma olarak Etkinlik Atölyesi sınıfı kurduk. Ayrıca okulumuzun ögretmenler odasının parkesi yenilececek. Ögrencilerin farklı kabiliyetlerinin ortaya çıkarılması icin okul müdürü Sayın Nurettin Avan, Rehber Ögretmeni Sayın Elif Yıldırım ve Sayın Gamze Aydın Bağrıaçık ögretmenimizin talebi dogrultusunda hayata geçirdigimiz sınıfın açılışını Kırıkkale Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Adnan Şener ve Şube Müdürü Adem Say ile birlikte yaptık.

YAHŞİHAN İLÇE YÖNETİCİLERİ MÜTEAHHİT FİRMALAR İLE BULUŞTU
YAHŞİHAN Kaymakamı Fatih Yılmaz ve Belediye Başkanı Ahmet Sungur Yahşihan'da Podium AVM çevresinde yatırım yapan müteahhit firma yetkilileri ile buluşarak bölgeye yapılacak özel ve kamu yatırımları hakkında görüş alışverişinde bulundular.Toplantıya Utkum İnsaatı temsilen yönetim kurulu başkanı Hüseyin İbiş ve Ercihan Çakmak katıldı.

NEWKONFOR KONUTLARI İÇİN TEMEL KURBANI KESTİK
Newkonfor konutlarının temel kurbanlarını keserek 'Bismillah' dedik. Rabbim kazasız ve belasız bitirmeyi nasip etsin...

UTKUM İNŞAAT'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Yahşihan İlçe Kaymakamı Ferhat Özen, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yusuf Üreni İlce Emniyet Müdürü Erdal Akkuş, Tapu Müdürü Öktem Özcan, Özel İdare Müdürü Ahmet Cemil Şerbetçioğlu, Yazı İşleri Müdürü Veysel Gerem, TSM Başkanı Elif Aydın, SYDV Müdürü Osman Türkyilmaz ve SYDV personeli Demet Yalçın inşaat şantiyesi, satış ofisi ve örnek daireleri gezerek bilgi aldılar. Firma sahibi Hüseyin İbiş ve proje ortağı Ercihan Çakmak devam eden ve başlayacakları yeni konut projeleri hakkında bilgi verdiler.

YAHŞİHAN İLÇE YÖNETİCİLERİYLE PROJELERİMİZİ GEZDİK
Yahşihan Belediye Başkanı Sayın Ahmet Sungur Ak Parti Yahşihan İlçe Başkanı Sayın Hüseyin Şenol, Belediye Başkan Vekili sayın Ali Kılıç Yahşihan Tapu müdürü sayın Öktem Özcan bey Utkum inşaat olarak yapımı devam eden 520 konutluk projemizi yerinde incelediler. Şantiye alanımızdaki ilerde Yahsihan belediyesine hibe olarak devr edeceğimiz satış ofisimiz ile newkonfor ve newelit konutları projemizin örnek dairelerimizi gezerek bilgi aldılar.Firma sahibi Hüseyin İbiş inde bulunduğu ziyarette satış ve inşaat yapım ekibi olarak firmamızın çalışmaları ve yeni projelerimiz hakkında bilgi verdik.

İFTAR YEMEĞİ VERDİK
Utkum İnşaat olarak nokta mevkiinde Kırıkkale Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırında 6 gün iftar yemegi ikramında bulunduk .

RAMAZAN AYINDA NUR CAMİİ ÖNÜNDE SU İKRAMI
Utkum inşaat olarak Ramazan ayı paylaşım ve bereket ayı dedik. Firma olarak NUR CAMİ önünde cemaate ve vatandaşlara ramazan ayı boyunca teravih öncesi ve sonrası su ikramımız devam edecek.

UTKUM İNŞAAT'TAN RAMAZAN HAZIRLIĞI
Utkum İnşaat olarak Ramazan ayının paylaşım ruhuna uygun olarak 40 bin tl lik yardım yapma kararı aldik. Ramazan ayı boyunca Nur camiide teravih sonrası 30 gün boyunca her gün 4 bin bardak su dagitacagız. Bu konuda sayın il müftümüz Bekir Gerek ten tam destek sagladık. Ayrıca Kırıkkale belediyesinin açacağı iftar cadırları hayır amaçlı destek sağlamak ıçin kırıkkale belediye başkanı sayin Mehmet Saygılı ile görüştük. her biri 45 kiloyu bulan Ramazan Yardım paketlerimiz ise muhtaçlara ulastırildı.

KIRIM TEBREŞ KÜLTÜR ŞENLİĞİNE DESTEK SAĞLADIK

NEWKALE KONUTLARI B BLOK İNŞAATINA DUALARLA BAŞLADIK

EVLERİNİZİN ANAHTARLIKLARI ŞİMDİDEN HAZIR

ARAŞTIRMACI YAZARDAN FİRMAMIZA ÖVGÜ
Firmamızın sloganı ve satış formülü Araştırmacı -Yazar İsmail Tekpınar tarafından makale konusu olarak ele alındı. Özellikle faizsiz satış kampanyamızdan övgü ile bahsedilerek Türkiye ye örnek model gösterildi.

NEWKONFOR VE NEWELİT KONUTLARI HARFİYAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

İNŞAAT ALANLARIMIZIN HAVADAN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİRDİK
İnsaat alanımız olan Yahşihan Emirler Mahallesi newkale, newkonfor ve newelit konutları hava fotograflarını çektirdik

BAYIRBUCAK TÜRKMENLERİNE YARDIMDA BULUNDUK
Yahşihan Belediyesi, Kırıkkale Belediyesi ve 7 Sivil toplum örgütünün düzenlediği Bayırbucak Türkmenlerine yardım kampanyasına 15 bin Tl destek verdik.

GENÇ MÜZİSYENE SPONSOR OLDUK
Kırıkkalemizin genç ozanı Ali Şahin'in ilk CD sinin sponsoru olduk. Kırıkkalede ilk defa bir firma bir genç müzisyenin CD sinin çıkarılmasında sponsor destegi verdi.

KERMESE DESTEK VERDİK
Kale Talebe Yurdu Kermesine Firma olarak destek vererek ögrencilerimizle kahvaltıda biraraya geldik.

ÖRNEK DAİRE VE SATIŞ OFİSİ BİNAMIZIN YAPIMI BAŞLADI
NEWKONFOR ve NEWELİT projelerimizin örnek dairelerinin ve satış ofis binamızın inşaatı 25 Mayıs 2016 da başladı

ANKARA'DA KIRIKKALE TANITIM GÜNLERİNE KATILDIK
Başkent Ankara' da düzenlenen Kırıkkale Tanıtım Günlerinde stant açarak firma projelerimizi tanıtırken Kırıkkale olarak ilk defa düzenlenen Festivale destek sagladık.

KONUT PROJELERİMİZİN SUNUMUNU YAPTIK
Anneler günü ve Hemşireler Haftasında Sağılık Sen üyelerine Kırıkkale'deki konut projelerimizin sunumunu yaptık.

KIRIKKALESPOR'A DESTEK
Utkum İnşaat olarak Bal liginde mücadele vererek şampiyon olan TM Kırıkkslespor'a 2016 futbol sezonunda 65 bin TL destek sağlayarak Kırıkkalespor tarihinin en yüksek primini verdik.